Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi'nin Ramazan Ayı Mesaji

Ağrı Milletvekili Ekrem Celebi'nin Ramazan Ayı Mesaji Ağrı Milletvekili Ekrem Celebi'nin Ramazan Ayı Mesaji www.patnosrehberim.com

AK Parti AĞRI Milletvekili Ekrem ÇELEBİ Mübarek Ramazan ayının başlangıcı nedeni ile yayınladığı mesajda, 11 ayın Sultanının tüm insanlığa hayır ve bereket getirmesini temenni etti.

Çelebi: Ramazan ayının başlaması dolayısıyla yayımladığı mesajda, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşmanın perçinleştiği, onbir ayın sultanı olarak nitelendirilen ramazan ayına hep birlikte kavuşmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek şunları kaydetti:

Bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın, hoşgörünün arttığı bir Ramazan'ı daha birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Oruç, ibadet ve sabır ayı olan Ramazan ayı Müslümanlar için bir kaynaşma, ortak paylaşım, birliktelik ve hoşgörüyü ifade eder. Ramazan ayında aile ve toplum hayatımıza özeleştiri yaparak Kur'an, Hz. Peygamberimizin sünneti ve hayatı ile kaynaşma ve buluşmamıza vesile olmasını temenni eder,  Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in tüm İslam alemine ve Ağrılı hemşehrilerime hayırlar getirmesini, Cenab-ı Hakk'tan niyaz ederim.

 
 

Tıklanma 4252 defa