Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 8 Belediyeye Destek

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Patnosa Destek Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Patnosa Destek http://www.patnosrehberim.com
Geçtiğimiz günlerde seçim çalışmaları için Ağrı’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bir takım ziyaretlerde bulunmuş ve kentsel dönüşümde 3.etap çalışmalarının başlayacağının müjdesini vermişti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin ziyaretinde kendisine eşlik eden AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’nın Patnos, Dedeli, Eleşkirt, Taşlıçay, Hamur, Yayladüzü,Yücekapı  ve Tahir belediyelerinin temizlik araçları ile ilgili ihtiyaçlarını Bakan Güllüce’ye bildirmiş, Güllüce bu sorunlarla ilgileneceğini belirtmişti.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin, Çevre ve Şehircilik Bakanından  talep ettiği çöp toplama araçlarının, Bakan Güllüce’nin talimatı ile ilçelere gönderileceği öğrenildi.

Konu ile alakalı soruları cevaplayan Çelebi;” Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris Güllüce, ilçe belediyelerimize çöp toplama araçlarını göndereceklerinin müjdesini verdi. İlçe ve belde belediyelerimizde bu araçların temizlik hizmetinde faydalı olacağını ve hizmetlerin etkin ve süratli yapılmasını kolaylaştıracağını düşünüyorum.

Yine Sayın Bakanımızın desteği ile  Eleşkirt İlçemiz Hürriyet Mahallesinde okul yapılması amacıyla 2.000.000 TL ödenek aktarıldı. Bu vesile ile sayın Bakanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.

 

Tıklanma 3930 defa