Patnos Rehberim Patnos BAL

  • ANASAYFA
  • HABERLER
  • AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü www.patnosrehberim.com

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Çelebi, mesajında, kadınların, eşitlik, daha iyi yaşama ve çalışma koşullarını iyileştirme yolunda verdikleri mücadelenin simgesi olduklarını belirtti.

Kutsal bir görev olan annelik görevinin yanı sıra  iş hayatında da yer alarak, hem aile hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan kadınlarımızın, ülke yönetiminde daha çok rol üstlenmeleri, geleceğe daha güvenle bakmamızı sağlayacaktır. 

Yüce dinimiz de kadına her zaman ayrı bir önem vermiş ve kadınlarımızın hak ve hukuklarının çiğnenmemesi hususunun altını kalın çizgilerle çizmiştir. Bu konuda Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) ‘Kadınların haklarına riayet ediniz.’ buyurmuşlardır.

Böylesine hassasiyet gerektiren konu ile ilgili olarak, iktidarımız süresince de, kadın-erkek eşitliği, kadın haklarının korunması, kadına karşı şiddetin önlenmesi ve kadınların istihdamıyla ilgili çok önemli yasal düzenlemeler yapılmıştır.

Bunlar AK Parti iktidarında kadınlarımız ile ilgili yaptığımız çalışmalardan sadece bir kaçıdır. Biz gerçekleştirdiğimiz çalışmaları, tabii ki aziz milletimizin bizlere vermiş olduğu güven ve destekle yapıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, kadınlarımızın hak ve hukuklarına kavuşmak için verdikleri mücadelenin simgesi sayılan bu günde, bütün Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik ediyorum

Tıklanma 3967 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ