Patnos Rehberim Patnos BAL

  • ANASAYFA
  • HABERLER
  • AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi'nin Yeni Yıl Mesajı

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi'nin Yeni Yıl Mesajı

Çelebi; " Ülkemizin demokratikleşme çabaları 2013 yılına damgasını vurdu."

AK Parti Ağrı Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, 2014 yılına girilmesi münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Çelebi yayınladığı mesajda şu sözlere yer verdi

"Ülkemizin, Ağrılı hemşerilerimin,  yeni yılını yürekten kutluyor; 2014 yılının, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını diliyorum.

2013 yılı Siyasette çok önemli kararların alındığı bir yıl olarak geride kalacak. 2013 yılında hükümet olarak başörtüsü önündeki engeli kaldırmamız ve  4 milletvekilimizin  Meclis Genel Kurulu’na başörtülü girmesi Siyasi anlamda önemli olaylarından biriydi.

Bununla birlikte ülkemizin demokratikleşme çabaları da 2013 yılına damgasını vurdu. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Demokratikleşme Paketi ile birlikte huzur ve barış ülkeye hakim oldu. Ağrı ilimize de 2013 yılında bir çok alanda yatırım yapıldı. Bu yatırımlar ile Ağrı gelişme noktasında çok önemli yollar kat etti. 2014 yılında başta ülkemiz olmak üzere, ilimizde ve dünyada huzur ve barışın hakim olması en büyük dileğimdir. Gerek ülkemizin gerekse Ağrı'nın yatırımları her geçen gün artarak devam edecektir.

Bu vesile ile yeni yılın herkese hayırlar getirmesini temenni eder, yeni yılınızı tebrik ederim."

Tıklanma 3512 defa