Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Başbakan Erdoğan'ın Ağrı Mitingi

Başbakan Erdoğan'ın Ağrı Mitingi Başbakan Erdoğan'ın Ağrı Mitingi www.patnosrehberim.com

1 Haziranda Seçimlerin Tekrarlanacağı Ağrı'da Başbakan Recep Tayyip Erdogan Ağrı Halkına Seslendi. Başbakan Bir çok Konuya Değindiği Ağrı'da, Satır Başı Konuşmaları:

"Öncelikle 1 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. Kardeşlerim mesele ülke meselesidir. Bu ülkede halkına hizmet meselesidir. Biz Ağrı'ya nasıl hizmet getireceğiz buna mı yoksa ideolojilere mi oy vereceğiz.

Buraya birileri geliyor. Sandıkların 15 kere sayıldığı iddiası BDP tarafından pompalanıyor. Maalesef BDP bu yalanı Ağrı içinde yayarak kirli siyasete başvurmuştur. Oysa Ağrı'da sandık bir kez sayıldı ve seçimler iptal edildi. Sandıklar ikinci kez bile sayılmadı.

Mesele Sırrı Sakık meselesi değil.. O bugün vardır yarın yoktur. Mesele mensup olduğu zihniyet. Aynı şey Recep Tayyip Erdoğan içinde geçerlidir. Bugün var, yarın yoktur...

Doğubeyazıt pisklikten geçilmiyor. Ama hala BDP var. Neden var, çünkü tehditle...Hatta hanım kardeşlerimi kitliyorlar.. Biliyorlar ki sandığa gittiklerinde sandıktan AK Parti çıkacak.  Siz bizim ablalarımızsınız..

30 Mart öncesinde yalan, iftira, dedikodu yaydılar çevreye.. Lütfen sizden rica ediyorum. Bu yalanlara inanmayın, dikkatli olun.

Pensilvanya'nın da ablaları var.. Biliyorsunuz onlar kimlerle ortak çalışıyorlar.. Ağrı belediye başkan adayımızla ilgili çok sayıda iftira attılar. Kardeşlerim iftira atıyorlar.. Sandıkların 15 kez sayıldığı nasıl büyük bir yalansa diğer bütün ithamlarda yalandır.

CHP ne yapıyor.. oturduğu yerde sayıyor.. MHP Lideri desen Ak PArti karşısında 8'inci kaybedişi.. Şimdi emekli siyasetçileri ziyarete başladılar. Neymiş "Çatı" Çatı aday çıkartacaklarmış.. Çatı cumhurbaşkanı seçeceklermiş. Değerli kardeşlerim o çatı 30 Mart'ta uçtu gitti! Bunların oturdukları binanın damı yok damı.. Bu millet inandığı insanı, kendisini kucaklayacak insanı biliyor.

Pensilvanya benimle ilgili bir film hazırlıyormuş. Bana uygun, çocuğuma benzer bir artist bulamamışlar. Halbuki Hollywood'da falan gitmelerine gerek yok kendi içlerinde bunu başarıcak artistler var. Fakat bu tuzakların hiçbiri tutmuyor, tutmayacak.

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesine bu filmi yetiştireceklermiş. 17 Aralık dediler tutmadı, 25 Aralık dediler tutmadı.. 30 Mart dediler yine tutmadı.Şimdi de 10 Ağustos diyorlar yine tutmayacak. "

 

Tıklanma 3474 defa