Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Bir Başka Olacak Patnos' ta Ramazanlar

Patnos Belediyesi tarafından Ağrı Van Cad. İlçe Emniyet Müd.ESKİ YERİ’nde bu yıl ilk defa düzenlenecek olan ‘’ Ramazan Günleri Etkinlikleri’’ hazırlıkları başladı. Vatandaşlar, Ramazan günlerinin manevi iklimini 28 Haziran – 23 Temmuz tarihleri arasında Patnos’ta yaşayacak. Her akşam binlerce insanın buluşacağı iftar sonrasının kurulacağı Ağrı Van Cad. Eski Emniyet Yeri’nde Ramazan’a özel etkinlikler düzenlenecek.

Patnos Belediyesi olarak bu yıl dolu bir program hazırladıklarını ifade eden Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin AKBAY, ‘’ Bir Ramazan ayına daha kavuşuyor olmanın mutluluğunu birlikte yaşamanın heyacanı içerisindeyiz. Bu Ramazan ayı boyunca, Halkımız, her gün iftar öncesi ve sonrası her gün başlayacak etkinlikler kapsamında ilahi, konser, dinleti, sohbet, gibi etkinlikler Ramazan ayının o manevi havasını yaşayacak. Kur’an-ı Kerim ziyafetleri ise dinleyen gönülleri fethedecek. Ramazan ayını yine hep birlikle uygun şekilde yaşayacağız’’dedi.

Ramazan ayının manevi ikliminin bu yıl Patnos’ta en üst seviyede yaşanacağına inandığını belirten Başkan AKBAY, şunları söyledi: ‘’Ramazan Günleri Etkinliklerimizde bizlere destek veren tüm dostlarımıza ve bu etkinliklerin gerçekleşmesinde özveri ile çalışan herkese tüm kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Bu vesile ile 11 ayın sultanı Ramazan ayının değerli hemşerilerimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.’’

 
 

Tıklanma 3215 defa