Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Ekrem Çelebi’den, Abdurrahman Çetin’e Tebrik

Ekrem Çelebi’den, Abdurrahman Çetin’e Tebrik

AK Parti Ağrı Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, AK Parti’nin Ağrı İl Başkanlığına atanan Abdurrahman Çetin’i tebrik ederek başarılar diledi.

Abdurrahman Çetin’in başarılı olacağına inandığını söyleyen Çelebi;” Abdurrahman Çetin, son seçimler öncesinde AK Parti’nin belediye başkan adayları arasında yer alıyordu. Ağrı’ya hizmet etmek için önemli bir vazife üstlendi. Kendisinin başarılı olacağına inanıyorum. Kendisini tebrik ediyor, bu vesile ile Cenab-ı Allah’tan başarılar diliyorum “ dedi

İstifasını sunarak il başkanlığı görevini bırakan Eski İl Başkanı Abbas Aydın’a AK Partide yaptığı görevlerden dolayı teşekkür eden Çelebi “ 2001 yılında AK Parti kurucu üyeliği yaparak, son beş yıllık süre içerisinde İl Başkanlığını başarı ile yürüten Abbas Aydın’a partimize verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. AK Parti’nin bir dava partisi olduğuna inanan ve bu inanç ile çalışmalarını yürüten Abbas Aydın, partinin ilk kurulduğu günden bu yanadır hizmet ediyor ve partisine hizmet etmeye devam edecektir. “ dedi.

 

 

Tıklanma 3486 defa