Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Patnos Belediyesin'de Devir Teslim Töreni

Patnos Belediyesin'de Devir Teslim Töreni Patnos Belediyesin'de Devir Teslim Töreni www.patnosrehberim.com

Patnos Belediyesin'de Devir Teslim Töreni
Eski Başkan Mahmut Yıldız,Belediyemizin 21 Milyon Lira borcu bulunmaktadır.
Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay, eski başkan Mahmut Yıldız'dan görevi teslim aldı.
30 Martta yapılan yerel seçimlerin ardından AKPARTİ'den Patnos Belediye Başkanı seçilen Cem Afşin Akbay,Ak Parti İlçe Başkanaı Fatih Işık, İlGenel Meclisi Üyeleri Özkan Turung,Ekrem Varol,Maşuk Sevim,Belediye Meclis üyeleri ve bir grup seçmeni ile birlikte belediye binasına geldi.

Belediyede hazır bulunan Barış ve Demokrasi Partisi başkanı Mahmut Yıldız'dan görevi devralan Ak Partili başkan Cem Afşin Akbay kısa bir açıklamada bulundu.

Patnos Belediye Başkanı Akbay, Bugün burada yapmış olduğumuz devir teslim töreninde bana verilen emanetleri ve görevi teslim alıyorum. İnşallah Patnos'da yapacağımız başarılı çalışmalar sonunda bende bu emanetleri benden sonraki arkadaşıma gönül rahatlığıyla teslim ederim. 30 Mart yerel seçimlerinde göstermiş olduğumuz başarı Allah'ın izni halkımızın teveccühü ile gerçekleşmiştir. Bundan sonraki görevimizi en güzel şekilde yapacağımızdan halkımızın kuşkusu olmasın dedi.

Başkan Akbay,bizi buraya layık gören halkıma,encümen adayları arkadaşlarıma gönülden çalışan Ak çalışanlara teşekkür ederim dedi.

Yapılan devir tesliminde eski başkan Mahmut Yıldız yaptığı konuşmada,Belediyenin toplam 21 Milyon borcunun bulunduğunu ve bu borcun 11 Milyon Türk Lirasının sadece iller Bankasına olduğunu söyledi.Geri kalan 10 Milyon liranın ise Belediyenin yapmış olduğu çalışmalardan kalan ve vadesi henüz gelmemiş borçlardır şeklinde konuştu.

Tıklanma 3823 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ