Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Cem AKBAY Kimdir ? Tanıyalım

Cem Afşin AKBAY - Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin AKBAY - Patnos Belediye Başkanı www.patnosrehberim.com

Patnos Yeni Belediye Başkanı Cem Afşin AKBAY'ı Kendi Ağzından Tanıyalım.

Saygıdeğer Hemşehrilerim;

17.10.1977 tarihinde Patnos doğumluyum. İlk ve orta öğrenimini Patnos'ta tamamladım. 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü üstün başarı ile tamamladım. 2000 yılında Erzurum Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amiri oldum. Oltu ilçesinde kaymakam refikliği stajından sonra Yakakent, Meriç İlçelerinde Kaymakam vekilliği yaptım.

Aynı dönemde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde “Avrupa Yerel Topluluklar veya Yönetimler Sınırötesi İşbirliği Çerçeve Sözleşmesi ve Türkiye” konulu mastır tezi ile Yüksek Lisansımı tamamladım.

2001 yılında Avrupa Yönetim Sistemi üzerinde incelemeler yapmak üzere İngiltere'de bulundum.

2003 yılında Kaymakamlık kursunu tamamlayarak Hayrat ilçesi Kaymakamlığına atandım. Sırasıyla Türkiye'nin dört bir yanında Çıldır Kaymakamlığı, Adıyaman Vali Yardımcılığı, Horasan Kaymakamlığı, Çanakkale – Yenice ve Devrek Kaymakamlığı görevlerinde bulundum.

Bu dönemlerde Avusturya, İspanya, Fransa, Macaristan gibi ülkelerde çalışma ziyaretlerine katıldım.

İyi derecede İngilizce biliyorum. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Son olarak Devrek Kaymakamlığı görevinden ayrılarak herşeyin en iyisini ve en güzelini hak eden Patnosumuz için, çocuklarımız için, geleceğimiz için, yeni nesil siyaset anlayışı ile yıllardır devam eden belediyecilik anlayışını değiştirmek için 2014 Yerel Seçimlerinde Ak Partiden Patnos Belediye Başkan Adayı oldum.

Patnoslu olmaktan gurur duyuyoruz; Patnos’ta yaşamaktan keyif alacağız! Her Şey Patnos İçin...

Tıklanma 13452 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ