Patnos Rehberim Patnos BAL

  • ANASAYFA
  • HABERLER
  • Ekrem Çelebi; Patnos’u Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşturacağız

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Ekrem Çelebi; Patnos’u Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşturacağız

Ekrem Çelebi; Patnos’u Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşturacağız Ekrem Çelebi; Patnos’u Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşturacağız www.patnosrehberim.com

Ak Parti Ağrı Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, bir takım ziyaretler için geldiği Ağrı'da, Patnos ilçesi ve Dedeli beldesini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

İlk önce Dedeli Beldesine giden Çelebi, burada Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak'a  hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi , Dedeli’nin hızla büyüyen bir belde olduğunu söyleyerek,  hizmet noktasında AK Parti Belediyeciliğinin Dedeli’de hissedildiğini belirtti.

Dedeli için gereken siyasi desteği her zaman vereceklerini belirten Çelebi, “İnşallah önümüzde ki süreçte Dedeli Beldemize gerek merkezi yönetim hizmetleri gerek yerel yönetim hizmetlerinde gereken desteği sağlayacağız. dedi.

Dedeli ziyaretinin ardından Patnos ilçesine geçen Çelebi, Patnos ilçe merkezinde Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle vatandaşlara karanfil dağıtarak, esnafları ziyaret etti. Patnos İlçesinin uzun süre sonra AK Parti’ye belediye başkanlığı yetkisi verdiği için minnettarlığını belirten Çelebi, son yıllarda “Patnos’a verdiğimiz hizmetin karşılığını Belediye seçimlerinde aldık. Patnos’u son iki yılda adeta şantiyeye çevirdik. Bundan sonraki süreçte de Patnos’u hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız.” dedi..

Tıklanma 2804 defa