Patnos Rehberim Patnos BAL

  • ANASAYFA
  • HABERLER
  • AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem ÇELEBİ'nin, Miraç Kandili Mesajı

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem ÇELEBİ'nin, Miraç Kandili Mesajı

Miraç Kandili Mesajı Miraç Kandili Mesajı www.patnosrehberim.com

Miraç Kandili, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi terbiye etmek, hayatımızın muhasebesini yapmak için önemli bir fırsat sunmaktadır.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem ÇELEBİ, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Çelebi, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bir Miraç Kandilini daha idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yüce Peygamberimiz Hazreti Muhammed'in hikmet dolu yolculuğunun gerçekleştiği Miraç gecesi, inanç dünyamızda vazgeçilmez bir öneme sahiptir.

Sevgili Peygamberimizin, Yaradan'ın huzuruna yükseldiği gün olan Miraç Kandili, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi terbiye etmek, hayatımızın muhasebesini yapmak için önemli bir fırsat sunmaktadır.

Mübarek Üç Ayların içinde yer alan Miraç Kandili'nin de bu anlamda, birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize güç katacağına eminim.

Bu vesileyle; Tüm İslam aleminin ve Ağrı'lı hemşehrilerimin Miraç Kandilini tebrik eder, İslam Alemi'ne hayırlara vesile olmasını Cenâb-ı Allah'tan niyaz eder, bu mübarek gece vesilesiyle Soma'da hayatını kaybeden kardeşlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. "dedi.

Tıklanma 3004 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ