Patnos Rehberim Patnos BAL

Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın dönem dönem karşı karşıya kalabileceğimiz ve kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir olaydır. Yangınla mücadele konusunda da yangın söndürme sistemleri ile hizmet veren birçok firma yer almaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de; uygun fiyata yangın söndürme sistemlerinin satışını yapan Eksel Yangın olmaktadır. Firmanın bünyesinde birçok farklı yangın söndürme sistemi yer almaktadır ve özellikle yangın söndürme sistemleri dikkat çekmektedir. Yangın anında otomatik olarak devreye giren bu sistemler; kısa sürede yangına müdahale etmektedir. Yangına hızlı bir şekilde cevap veren bu sistemler; firma tarafından uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda firmanın çalışanları tarafından kısa sürede ilgili alana monte edilmesi işlemi de gerçekleştirilmektedir.

FM200 gazlı söndürme sistemleri; Eksel Yangın Söndürme Sistemleri bünyesinde yer alan otomatik söndürme sistemleri arasında yer almaktadır. Özellikle bilgisayar odalarında, disk ve disketlerin bulunduğu alanlarda, güç dağıtım merkezlerinde tercih edilmektedir. Üstelik çevreye de zarar vermeyen bir söndürme sistemi olmaktadır. Davlumbaz söndürme sistemleri de yine Eksel Yangın’ın satışını yapmakta olduğu bir söndürme sistemi olarak dikkat çekmektedir. Uygun fiyata satışı yapılan bu sistem; davlumbaz kullanım alanlarında tercih edilmektedir.

Yangın Söndürme Sistemleri
Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın söndürme sistemlerinin yanı sıra; yangın cihazları da Eksel Yangın tarafından satışa sunulmaktadır. Yangın dolapları bu alanda ön plana çıkmaktadır. Firma tarafından birçok farklı yangın dolabı satışı yapılmakta ve her türlü ihtiyaca uygun olan dolaplar firmanın bünyesinde mevcut bulunmaktadır.

Tıklanma 1446 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ

  • Varsayılan
  • Başlık
  • Tarih
  • Rastgele