Patnos Rehberim Patnos BAL

3D BASKI

Gelişen Teknoloji ile Endüstriyel başta olmak üzere birçok alanda 3d Baskılar kullanılmaktadır. Endüstriyel, Eğitim, Otomotiv, Kalıplama ve Plastik Malzeme gibi alanlardaki parça, kalıp, maket gibi ürünler 3d yazıcılarda 3 boyutlu (3D) olarak baskıya gönderilmektedir.

3 boyutlu baskı alabilmek için üretilecek malzemenin üç boyutlu olarak tasarlanması gerekir. Bunun için 3d tasarlama hizmeti almak gerekir. 3d Tasarımınız hazır ise, bu tasarımları ürüne dönüştürmek için 3d baskı makinesi ihtiyacı doğmaktadır. 3d tasarımlarınızı ürüne dönüştürmek için 3d baskı hizmeti almanız gerekmektedir.

Birçok 3d baskı firmasından tavsiye edeceğimiz firmaların başında "3d Baskı Tasarım" gelmektedir.

Müşteri menfaati ve memnuniyetini ön planda tutan “3d Baskı Tasarım” müşterilerinin tekliflerine en uygun fiyatı vermektedir. Dönem dönem dikkat çeken kampanyalar yapan firma; Öğrencilerin Eğitimlerine katkı sunma adına, “3d Baskılarda %30 indirim kampanyası” ile dikkat çekmektedir.

Üç boyutlu Baskı malzemesi olarak ABS ve PLA kullanan firma son teknoloji 3d yazıcılarla ürün teslimini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firma, 3D Baskı Hizmetinin yanı sıra, 3D Tasarım, 3D Prototip ve 3D Tarama Hizmetlerini de başarılı bir şekilde vermektedir.

İstanbul Merkezli Hizmet veren 3d Baskı Tasarım firması, Türkiye’nin her yerine Kargo ile Baskılarını sorunsuz bir şekilde ulaştırmakta ve yaptığı işlerin arkasında durmaktadır.

3D Modellerin Baskısında tercih edilen firmanın en önemli ayrıcalıklarından biri de iletişim kanallarının çeşitli olması. Gsm, WhatsApp, E-posta üzerinden rahatlıkla iletişim kurulurken, geri dönüşlerin de hızlı olması firmanın bir adım daha öne çıkmasını sağlıyor.

Firma Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Web siteni İnceleyebilirsiniz.: 3D BASKI TASARIM

 

Tıklanma 171 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ

  • Varsayılan
  • Başlık
  • Tarih
  • Rastgele