Patnos Rehberim Patnos BAL

ROJVAN DEMİR

Rojvan Demir Rojvan Demir

*Kendisi Ağrı Patnos 14.10.1993 Doğumlu kendisini müziğe adayan sanatçılarımızdan biri olarak tanılıyor. Halkın sevilen ismi olarak görülen Rojvan Demir böylece müzik ve şiir hayatında daha farklı eserlere ve bir çok yoruma yer vermiş sanatçılarımızdandır. Kendisi şuan hayatındaki yeri farklı farklı konserler, cafeler, festivaller ve tv programlarında yer alarak hayatına devam etmektedir.

*Rojvan Demir Ağrı Patnos’Ta Hayata geldi. 1992 Doğumlu Kendisini Şiire adayan Rojvan Demir Böylece gündemde Şiir Yazma ve dinlettirme Rekorunda Yer aldı Şuan Patnos fm ,Radyo Doğu Erçiş Radyoları oLmak Üzere Her gece Haftanın Yedi GÜnü Sizi Anlamak Sizi Anlatmak Duygularınıza Ayna oLmaya Devam ediyor.

*Rojvan Demir anlamından ötürü 7 Yaşından Beri Çok Güzel Şarkılar Besteleyip Söylemeyi Severdi. Ancak İlerleyen Zamanlarda Rojvan Demir'in  Söyledigi Şarkılarda Sesi Gayet Muhteşemdi. Yanlız 11 Yaşına Gelince Radyoculuk Hayatına başladı Düşündü ki; Sesi Şiire Çok yakışyor Ve böyLece 8 Sene Boyunca Şiir Okumaya Başladı. Ancak Bu Durumda Rojvan Demirın Şiirleri Rekor Seviyesine Çıkmış oldu.

 

Tıklanma 19276 defa