Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Patnos Belediye Başkanı Cem AKBAY mazbatayı aldı

 Patnos Belediye Başkanı Cem AKBAY mazbatayı aldı Patnos Belediye Başkanı Cem AKBAY mazbatayı aldı www.patnosrehberim.com
Patnos Belediye Başkanı mazbatayı aldı
 
İlçe Müftüsü Abdulvahap Şakrak tarafından okunan dua ile makam koltuğuna oturdu.
 
Patnos Belediye Başkanlığını kazanan AK Parti adayı Cem Afşin Akbay, mazbatasını aldı.
 
Patnos İlçe Seçim Kurulu'nda düzenlenen törenle, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Murat Bahadır'ın elinden mazbatasını alan Akbay, şunları söyledi:
 
 Ak Parti'nin belediye başkan adayı olarak bu yarışa girdik. Bugünden itibaren tüm Patnosluların belediye başkanı olarak önümüzdeki 5 yıl hizmet vereceğiz. Bu hizmet anlayışımızda, Patnos'un tarihi dokusunu, kültürel zenginliğini asla tahrip etmeden, ona yakışır ve ona yaraşır, her hizmetimizde insanı öne çıkararak, hizmetimizi birlikte gerçekleştireceğiz. 
 
Seçim öncesi verdiğim sözler ve vaatlerin sonuna kadar arkasındayız. Patnoslu'lar bu dönem AK Partiyi tercih etti. Demek ki hizmetlerin daha da güzelleşerek, devam etmesi gerekiyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.
 
Mazbatasını alan Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay,İl Genel Meclis üyeleri,Belediye Meclis üyeleri hep beraber Belediye hizmet binasına geçti.İlçe Müftüsü Abdulvahap Şakrak tarafından okunan dua ile makam koltuğunua oturan Başkan Akbay,Patnos için gereken ne varsa hepsini yapacaklarına tüm Patnoslu'ların inanmış olduğunu belirterek,çıkmış olduğumuz bu yolda rabbim bizleri utandırmasın diyerek görevine resmen başladı.

Tıklanma 4107 defa