Patnos Rehberim Patnos BAL

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Ekrem Çelebi, Patnos'un En Büyük Camisini İnşa Edeceğiz

Ekrem Çelebi, Patnos'un En Büyük Camisini İnşa Edeceğiz Ekrem Çelebi, Patnos'un En Büyük Camisini İnşa Edeceğiz www.patnosrehberim.com

Kutlu Doğum Haftasında Patnos İçin Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi'den Güzel Haber Geldi.

Ekrem Çelebi, Patnos'un En Büyük Camisini İnşa Edeceğiz.

Ak Parti Ağrı Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, Patnos'un en büyük camisini inşa etmek için çalışmaların sonuna geldiklerini söyledi.Yeni cami ile birlikte, Patnos'ta yeni yolların açıldığını söyleyen Çelebi" Hemşerilerimin de bildiği gibi 2013 yılı haziran ayında Patnos ilçe merkezinde bulunan Jandarmaya ait bir arsa bulunmaktaydı. bu arsa Patnos'un gelişimini engelliyor, yolların daralmasına sebep oluyordu."

Patnos Halkından Çok Şikâyet Aldım.

Jandarmaya ait bu alan yüzünden halkımız birçok kez yolların daraldığını iletti. Bende bu konu ile bir camii projesi ile çalışmalara başladım. Ağustos ayında bu çalışmalar meyvesini verdi. Öncelikle Jandarma Komutanlığına tahsisli arsayı aldık. Burada bulunan karakol ve jandarmaya ait binaların yıkımını gerçekleştirdik. 2013 yılının Kasım ayında ise zemin etüdleri ile jet kraft işlemlerini gerçekleştirdi.

Yıkımdan Sonra Yeni Yollar Açıldı.

Camii yapmaya karar verdiğimiz bu alanın Jandarmadan alınması ile birlikte Patnos Belediyesinin 2013 yılında yaptığı imar tadilatı ile, Patnos'ta bu alan çevresinde yeni yollar açıldı. İlçede araç trafiği rahatlarken, akıcı bir trafik oluştu.

En Büyük Camii Olacak.

Alan üzerine yapacağımız Camii, Patnos'un en büyük camisi olacak. Patnos'un ilçe merkezinde bulunan caminin alt kısmında Kur'an Kursu, Konferans Salonu, Bayanlara ait ibadethane yeri, taziye evi, abdest alanları, gasilhane gibi bölümleri olacak. Bu camii Patnos'u cazip bir ilçe merkezi haline getirecek dedi.

Ekrem Çelebi, Patnos'un En Büyük Camisini İnşa Edeceğiz Ekrem Çelebi, Patnos'un En Büyük Camisini İnşa Edeceğiz Ekrem Çelebi, Patnos'un En Büyük Camisini İnşa Edeceğiz Ekrem Çelebi, Patnos'un En Büyük Camisini İnşa Edeceğiz

Tıklanma 4788 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ