Patnos Rehberim Patnos BAL

  • ANASAYFA
  • HABERLER
  • Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak'ın Ramazan Bayramı Kutlaması

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 962

Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak'ın Ramazan Bayramı Kutlaması

Veysi Durak'ın Ramazan Bayramı Kutlaması Veysi Durak'ın Ramazan Bayramı Kutlaması www.patnosrehberim.com

Patnos Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak mesajında vatandaşların mübarek Ramazan Bayramı'nı kutlarken, bayramın tüm İslam alemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ederek; "Ramazan ayı boyunca oruç ile derin bir manevi iklimi, huzur iklimini, kardeşlik iklimini yaşayarak Ramazan Bayramına kavuşmuş olmanın millet olarak mutluluğunu yaşıyoruz.

Mahallelerimizde, sokaklarımızda, beldemizde yardıma muhtaç olanların elinden tuttuk, ekmeğimizi, suyumuzu komşularımızla, ihtiyaç sahipleriyle paylaştık. Hamdolsun bir Ramazan'ı daha hakkıyla idrak etmemizin ardından bayram sevincine Dedeli'li hemşerilerimizle hep birlikte kavuşaçağız" dedi.

Ramazan ayında oruç başta olmak üzere yapılan tüm ibadetlerin, tüm hayırların, iyiliklerin, verilen sadaka ve zekatların kabul olunmasını Cenab-ı Hakk'tan niyaz eden Belediye Başkanı Durak; "Bayramlar, kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıkardığı, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiği önemli bir yere sahiptir. İslam dünyasında yaşanan acı ve sıkıntıların bir an önce son bulmasını, bölgemizde huzur, barış ve kardeşliğin hakim olmasını yürekten arzu ediyoruz. Ben bu duygu ve düşünceler eşliğinde Dedeli'li hemşerilerimin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum.

Bayramın tüm insanlığa hayırlı olmasını Cenab-ı Hakk'tan temennisinde bulunurken, dünyanın her köşesinde akıtılan müslüman kanının durmasını diliyorum"

Tıklanma 3873 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ