Patnos Rehberim Patnos BAL

Patnos Gençlik Spor'a Destek Zamanı

Patnos Gençlik Spor'a Destek Zamanı Patnos Gençlik Spor'a Destek Zamanı www.patnosrehberim.com

10 Mayıs 2014 Saat : 13.00 da Ağrı'da Doğubeyazıt Belediye Spor İle Play Aut Maçında Karşılaşacak Olan Patnos Gençlik Sporumuz Bu Maçı Arkasına Taraftar Desteğinide Alarak Kazanmak İstiyor.

Tüm Patnos Halkımız İçin Patnos Kaymakamlığı Önünden Saat : 09.00 da Ücretsiz Servisler Kaldırılacaktır.

Taraftarların Bu Önemli Maç Karşısında Patnosun Gruru Olan Patnos Gençlik Spora Her Zamankinden Daha Fazla Destek Vermesini İstiyoruz.

Patnos gençlik spor kulübü Başkanı Erdinç Özdemir takımımızın oynayacağı play out maçı öncesi Şu Açıklamalarda Bulundu.

“ 2013-2014 sezonunda tüm zorluklara rağmen Patnos gençlik sporu ligde çok iyi bir yerde tutarak büyük bir başarı gösterdik. Grubumuz bu ligin en zorlu grubuydu. Devasa bütçeli takımlarla mücadele ettik.

Kendi mütevazı bütçemizle ligi 7. Sırada bitirmeyi başardık. Bu ligin statüsü gereği olarak ligi 2. Sırada bitirsek dahi ilimizin amatör şampiyonu ile play out (baraj) maçı yapmamız gerekmektedir. Bu sezon ağrı amatör lig şampiyonu Doğubayazıt Belediyespor ile karşılaşacağız.

Taraftarlarımızın keyifli bir maç izlemesi dileğiyle bütün taraftarlarımızı ve gönüldaşlarımızı bu maçta takımımıza destek olmaya çağırıyoruz.

Gelecek sezonda Patnos’un 3. Lige çıkması için hayati öneme sahip olan bu maçta tüm sevenlerimizi ve tüm Patnosluları bekliyoruz.”

 

Tıklanma 3735 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ