Patnos Rehberim Patnos BAL

FM 200 Gazlı Söndürme Sistemleri

Yangınla mücadelede en fazla kullanılan ve etkisi itibariyle en başarılı sonuçlara imza atan FM 200 söndürme sistemleri, Akım Yangın güvencesiyle üretilmektedir. Temiz gazlar kategorisinde yer alan FM200 gazının yangına müdahale anında insan sağlığına zarar vermemesi ve kullanım sonrası temizlik ihtiyacı gerektirmemesi en büyük avantajlarındandır.

Sulu söndürme sistemlerinin basınç ve sıvı niteliği nedeniyle zarar verebileceği ortamlarda hassas materyallerin zarar görmemesi için kullanılan FM200 gazlı yangın söndürme sistemleri, teknolojik gelişmeler entegre edilerek dizayn edilmektedir. Gelişmiş üretim teknolojisi kullanılarak ortaya çıkardığımız tüm ürünlerimiz uzun yıllar koruma sağlamaktadır.

FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri Bakımı

Fiziksel söndürme gerçekleştiren FM200 gazlı söndürme sistemleri bakımı firmamız tarafından periyodik olarak yapılmaktadır. Sözleşme kapsamında sunduğumuz bakım hizmeti sonucunda mevcut aksaklıkların giderilmesi sağlanmakta, yenilenmesi gereken parçaların değişimi yapılmaktadır. Böylece kesintisiz koruma sağlanarak yangın riskinin bertaraf edilmesi amaçlanmaktadır.

 fm 200 sondurme tupu

% 100 koruma hedefiyle ürettiğimiz ve montajını gerçekleştirdiğimiz tüm yangın söndürme sistemleri gibi yangın ekipmanları ve koruyucu giysiler de uzun süre dayanıklıdır. Maliyetiyle kıyaslanmayacak kadar değerli bir koruma sağlayan FM200 gazlı yangın söndürme sistemlerinin kullanım sonrası dolumu da sözleşme ile garanti altına alınmaktadır.

FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri Teknik Şartnamesi

Kurumsal alımlarda ortaya konan FM200 gazlı söndürme sistemleri teknik şartnamesine uygun olarak hazırladığımız tüm teknik ekipmanlar garantili şekilde teslim edilmektedir. Tüm malzemelerin ve ekipmanların temini, montajı, projesi ve testleri konusunda uzman ekibimizin yaptığı çalışmalar yüksek standartlarda olmaktadır.

Avrupa Birliği mevzuatlarına uygun şekilde tasarlanan tüm ürünlerimiz ulusal standartlar göz önüne alınarak projelendirilmektedir. Binanızın mimari yapısına en uygun projelerin çizimi mühendislerimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. NFPA, BDN, BS ve EN standartlarına uygun olacak şekilde dizayn edilen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının elektrik tesisat yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan yangın söndürme sistemleri Akım Yangın kalitesiyle sunulmaktadır.

FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri Fiyatı

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi FM200 gazlı söndürme sistemleri fiyatı konusunda da sektörümüzdeki en uygun tarifeleri uyguluyoruz. Ödeme çeşitliliğimiz ve dönemsel kampanyalarımızla siz değerli müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak ödeme planları oluşturarak üretim sektörüne katkı sağlıyoruz.

Söndürme yeteneği çok yüksek olan, ozon tabakasına zarar vermeyen, kullanım sonrası temizlik gerektirmeyen, yalıtkan olan ve ani müdahale süresi sadece on saniye olan FM200 gazlı söndürme sistemleri Akım Yangın güvencesi ve kalitesiyle hizmetinize sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi almak ve diğer yangın söndürme sistemlerimizi incelemek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

http://www.akimyangin.com

fm 200 tupu dolumu

Tıklanma 503 defa

TAVSİYE ETTİKLERİMİZ

  • Varsayılan
  • Başlık
  • Tarih
  • Rastgele