Patnos Rehberim Patnos BAL

  • ANASAYFA

NEDEN PATNOS REHBERİM FİRMA REHBERİ ?

Firmanızı Patnos Rehberim ayrıcalığı ile sitemize ekleyip; firmanızı ve hizmetlerinizi daha fazla kitlelelere ulaştırmayı hedefledik. Sadece Patnos'taki firmaları sitemize ekleyerek patnos esnafını internet ortamında temsil etmekle hedeflerimizi gerçekleştirmede uygun adımlar ile ilerliyoruz.Peki Nedir Patnos Rehberim' in Ayrıcalığı ? Kısaca Firma Rehberi Özelliklerimizi Anlatalım

 

 

1.Firma Bilgileri

Firmanızın verdiği hizmetler, iletişim adresleri, sattığınız markalar, bayilikleriniz, telefon,adres vs. gibi bilgilerinizi sitemize ekliyerek insanlar firmanız hakkında doğru bilgilere ulaşabilsin.

2.Resim Galerisi

İster Firmanıza ait fotoğrafları siz gönderin, İsterseniz arayın biz gelip profesyonel makina ile firmanızın resimlerini biz çekip sitemize koyalım. Böylelikle firmanızın dışarıdan olsun içeriden olsun fotoğrafları internette yer alsın. Takipçileriniz firmanıza ait resimleri slayt şeklinde görüntülüyebilir. Sitemize istediğiniz kadar fotoğraf koydurabilirsiniz.

3.Google Arama Dostu

Firmanızı eklediğimiz zaman google da üst sıralarda çıkarsınız. Firma isminizi google da arattığınız zaman ilk sıralarda bulabilirsiniz.

4.Video Klip

Firmanızın yer aldığı sayfada varsa reklam filmlerinizi yayınlarız. Firmanıza özel video klipler hazırlanarak firmanızın sayfasına ekleriz.

5. Sosyal Medyada Paylaş

Firmanızı sitemize ekledikten sonra bir tık ile Firmanızı facebook, twiter, google plus' ta paylaşıp firmanızı daha fazla kitlelere ulaştırabilirsiniz.

6. Yorum Özelliği

Müşterileriniz, Arkadaşlarınız, Çalışanlarınız Firmanız hakkında yorum ve görüşlerini yazabilirler. Yorumlar site yöneticisinin onayından sonra yayınlanır.  Argo ve Kötü sözlerden oluşan yorumları yayınlamaz anında sileriz.

7. Firma Facebook, Twiter, Google Plus ve Youtube Hesapları

Firmanızın Sosyal Medya Adreslerini Sayfanızda Gösteririz.

8.Firma Ziyaret Sayısını Görebilme ( Tıklanma Sayısı )

Firmanızı sitemize ekledikten sonra sitenizin kaç defa tıklandığını görebilirsiniz.

9.Firmanızı E- Posta İle Gönderme

Firmanızın hakkında bilgi mi isteniyor tek tek adres telefon ve bilgi  yazmak yerine sayfanızı E-Posta Özelliği ile karşınızdakilerin mailine gönderebilirsiniz. Böylelikle zamandan kazanabilirsiniz.

10. Firma Bilgileriniz Yazdırma

Firmanıza ait bilgileri resimleri yapılan yorumları tek tık ile yazıcıdan yazdırabilirsiniz.

Tıklanma 17349 defa